Wydarzenia Specjalne

Ponieważ moją specjalizacją są unikatowe zamówienia, obsługuję również specjalne wydarzenia: szczególnie ważne rocznice, artystyczne eventy i spotkania firmowe.

Mam na swoim koncie zarówno ekskluzywne spotkania dla kilkunastu osób z kadr zarządzających, jak i pikniki firmowe na których obsługiwaliśmy 100-190 osób dziennie, oraz cykl zajęć pozapracowych realizowanych na zamówienie banku przez około 3 lata.

Jeśli zastawiasz się nad niezapomnianą oprawą dla Twojego wydarzenia, warsztaty witrażu lub fusingu będą szczególnym akcentem wydarzenia, a efekt finalny będzie długie lata zdobił wnętrza Gości. Warsztaty mogą być prowadzone zarówno w formule zamkniętej – grupa/grupy w ramach której wszyscy uczestnicy zaczynają razem w tym samym momencie, lub otwartej – kolejni uczestnicy rozpoczynają warsztaty w miarę zwalniania się miejsc – ta forma szczególnie dobrze sprawdza się na wydarzeniach z dużą ilością osób typu pikniki.

Jeśli artystyczny akcent Twojego wydarzenia to właśnie to czego szukasz, napisz lub zadzwoń i wspólnie przeanalizujemy czy tego typu warsztat się sprawdzi w planowanym wydarzeniu i bazując na moim doświadczeniu które opcje najlepiej zdadzą egzamin.

Witraż 70×50 cm zrobiony wspólnie przez zespół pracowników ciągu jednego warsztatu, na pamiątkę dla pracownika zmieniającego odddział.