REFERENCJE

43

Z usług mojej pracowni korzystały zarówno duże organizacje (tj. PKO B.P., Saint-Gobain, Agora), jak i nieco mniejsze: domy kultury, uczelnie, biblioteki, stowarzyszenia, szkoły, warsztaty terapii zajęciowej, warsztatownie, kościoły oraz klienci indywidualni.

Poniżej rekomendacje od niektórych z naszych klientów. Zwykle zapominam o nie poprosić, więc jak tylko wpadłam na to że możecie przecież zostawiać swoje opinie w komentarzach to uruchomiłam tę opcję. Jeśli chcecie się podzielić swoimi wrażeniami z współpracy ze Szklaną Pracownią serdecznie zapraszam :).

5 odpowiedzi na “REFERENCJE”

 1. W Nowy Rok wyruszyliśmy w daleką drogę z Niemiec (1100 km), żeby spotkać się z Lidią i nauczyć się w Szklanej Pracowni podstaw witrażu w ołowiu.
  Zachwyceni byliśmy rodzinną atmosferą. Po odbyciu czterodniowego kursu czuliśmy się tak, jak byśmy wracali do rzeczywistości z całkowicie innego świata.
  Lidia posiada anielską cierpliwość do swoich uczniów i wielki dar przekazywania wiedzy praktycznej. Jej cudowne poczucie humoru oraz serdeczność przeplatana surowością wymagającego nauczyciela stanowiły fantastyczną mieszankę, która pozostawiła niezapomniane wrażenia i które chętnie chcielibyśmy co najmniej jeszcze raz powtórzyć.
  Wciągu 4 dni wykonaliśmy po jednym witrażu z niemałą ilością elementów, którymi „chwalimy się” chętnie przed znajomymi i rodziną 😉
  Lidziu, jeszcze raz serdeczne dzięki.
  Katharina i Jurgen z Recklinghausen

  Polubione przez 1 osoba

 2. WITRAŻ W SZKOLE? TO DA SIĘ ZROBIĆ!
  Lidka uczyła mnie, mojego męża i moich synów witrażu metodą Tiffanyego. Chłopcy zaczęli przygodę z witrażem w wieku 6 i 7 lat. Do tej pory (a mają już 16 i 11 lat), i do tej pory, gdy tylko mają możliwość tworzą swoje prace. Całą rodziną kochamy wspólne „witrażowanie” z Lidką.
  Widząc zaangażowanie Lidki i jej anielską cierpliwość w kontaktach zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi postanowiłam zaprosić ją do współpracy w szkole, w której pracuję.
  Dla młodszych uczniów z zerówek i klas I zaproponowała zajęcia z fusingu. Dzieci zrobiły zimowe obrazki, które zabrały do domu. Dla klas III wymyśliła choinki, które uczniowie wykonywali z na wpół gotowych pociętych i oszlifowanych kawałków szkła. Dzieci były zachwycone, wszyscy wykonali piękne prace różniące się między sobą odcieniami, kształtem i formą łańcucha z kolorowych, szklanych koralików nanizanych na drucik. Bardzo dużo się nauczyli, każdy pracował sam, a wsparcie dostawał, gdy faktycznie miał trudność. Wszyscy bardzo uważnie oklejali taśmą szkło, ostrożnie korzystali z lutownicy, samodzielnie komponowali piękne łańcuchy do swoich choinek. Satysfakcja na koniec była ogromna, a uczniowie podzielili się wrażeniami z rodzicami, z których niektórzy chętnie wzięliby udział w takich warsztatach wraz z dziećmi!

  Jestem niewymownie wdzięczna Lidce za tak inspirujące warsztaty.
  Dominika z Warszawy

  Polubione przez 1 osoba

 3. Szklana Pracownia Pani Lidii to miejsce magiczne z kilku powodów : uroczej i niezwykle gościnnej właścicielki, leśnej cudownej lokalizacji oraz przedmiotów, które tam powstają. Pani Lidia zrealizowała perfekcyjnie nasze pomysły na witraże do mieszkania, które nabrało zupełnie innego klimatu. Powstałe projekty są lekkie w formie i treści, a wykonawczyni włożyła w ich realizację niesamowite wyczucie naszych wizji, które nie zawsze dały się jasno określić słowami.
  Jeszcze raz dziękujemy i jesteśmy przekonani , że to nie koniec naszej znajomości .
  pozdrawiamy
  Kasia i Wojtek

  Polubione przez 1 osoba

 4. Lidia Kostrzyńska to dusza artystki z bogatą wyobraźnią, talentem i wrażliwością.
  Miałam przyjemność pracować z Lidią na indywidualnych warsztatach witrażowych, a celem zajęć było wykonanie lampy kopułowej techniką Tiffanyego. Szkolenie było prowadzone profesjonalnie, w miłej atmosferze, co zachęca do wykonywania nawet trudnych czynności.
  Witrażem zajmuję się hobbystycznie, z Lidią zrobiłam pierwszą lampę i jestem jej wdzięczna, że skutecznie zachęciła mnie do kontynuowania mojej pasji.
  To fantastyczny nauczyciel z empatią, dużą wiedzą i doświadczeniem – polecam współpracę z Lidią Kostrzyńską.
  Z pozdrowieniami
  Teresa Adamczyk

  Polubione przez 1 osoba

 5. Kurs z Lidia to wielowymiarowa przygoda. Wiedza techniczna, sztuka oraz dobra zabawa.
  Lidia to profesjonalistka, która ma doskonale wyczucie kursanta. Jego potrzeb, nadziei, stylu.
  To jest osoba do której chce się wracać.
  Cenie ja również za szczera opinie oraz dość surowe, poważne podejście do rzemiosła.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s