REFERENCJE

43

Z usług mojej pracowni korzystały zarówno duże organizacje (tj. PKO B.P., Saint-Gobain, Agora), jak i nieco mniejsze: domy kultury, uczelnie, biblioteki, stowarzyszenia, szkoły, warsztaty terapii zajęciowej, warsztatownie, kościoły oraz klienci indywidualni.

Poniżej rekomendacje od niektórych z naszych klientów. Zwykle zapominam o nie poprosić, więc jak tylko wpadłam na to że możecie przecież zostawiać swoje opinie w komentarzach to uruchomiłam tę opcję. Jeśli chcecie się podzielić swoimi wrażeniami z współpracy ze Szklaną Pracownią serdecznie zapraszam :).

4 odpowiedzi na “REFERENCJE”

 1. W Nowy Rok wyruszyliśmy w daleką drogę z Niemiec (1100 km), żeby spotkać się z Lidią i nauczyć się w Szklanej Pracowni podstaw witrażu w ołowiu.
  Zachwyceni byliśmy rodzinną atmosferą. Po odbyciu czterodniowego kursu czuliśmy się tak, jak byśmy wracali do rzeczywistości z całkowicie innego świata.
  Lidia posiada anielską cierpliwość do swoich uczniów i wielki dar przekazywania wiedzy praktycznej. Jej cudowne poczucie humoru oraz serdeczność przeplatana surowością wymagającego nauczyciela stanowiły fantastyczną mieszankę, która pozostawiła niezapomniane wrażenia i które chętnie chcielibyśmy co najmniej jeszcze raz powtórzyć.
  Wciągu 4 dni wykonaliśmy po jednym witrażu z niemałą ilością elementów, którymi „chwalimy się” chętnie przed znajomymi i rodziną 😉
  Lidziu, jeszcze raz serdeczne dzięki.
  Katharina i Jurgen z Recklinghausen

  Polubione przez 1 osoba

 2. WITRAŻ W SZKOLE? TO DA SIĘ ZROBIĆ!
  Lidka uczyła mnie, mojego męża i moich synów witrażu metodą Tiffanyego. Chłopcy zaczęli przygodę z witrażem w wieku 6 i 7 lat. Do tej pory (a mają już 16 i 11 lat), i do tej pory, gdy tylko mają możliwość tworzą swoje prace. Całą rodziną kochamy wspólne „witrażowanie” z Lidką.
  Widząc zaangażowanie Lidki i jej anielską cierpliwość w kontaktach zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi postanowiłam zaprosić ją do współpracy w szkole, w której pracuję.
  Dla młodszych uczniów z zerówek i klas I zaproponowała zajęcia z fusingu. Dzieci zrobiły zimowe obrazki, które zabrały do domu. Dla klas III wymyśliła choinki, które uczniowie wykonywali z na wpół gotowych pociętych i oszlifowanych kawałków szkła. Dzieci były zachwycone, wszyscy wykonali piękne prace różniące się między sobą odcieniami, kształtem i formą łańcucha z kolorowych, szklanych koralików nanizanych na drucik. Bardzo dużo się nauczyli, każdy pracował sam, a wsparcie dostawał, gdy faktycznie miał trudność. Wszyscy bardzo uważnie oklejali taśmą szkło, ostrożnie korzystali z lutownicy, samodzielnie komponowali piękne łańcuchy do swoich choinek. Satysfakcja na koniec była ogromna, a uczniowie podzielili się wrażeniami z rodzicami, z których niektórzy chętnie wzięliby udział w takich warsztatach wraz z dziećmi!

  Jestem niewymownie wdzięczna Lidce za tak inspirujące warsztaty.
  Dominika z Warszawy

  Polubione przez 1 osoba

 3. Szklana Pracownia Pani Lidii to miejsce magiczne z kilku powodów : uroczej i niezwykle gościnnej właścicielki, leśnej cudownej lokalizacji oraz przedmiotów, które tam powstają. Pani Lidia zrealizowała perfekcyjnie nasze pomysły na witraże do mieszkania, które nabrało zupełnie innego klimatu. Powstałe projekty są lekkie w formie i treści, a wykonawczyni włożyła w ich realizację niesamowite wyczucie naszych wizji, które nie zawsze dały się jasno określić słowami.
  Jeszcze raz dziękujemy i jesteśmy przekonani , że to nie koniec naszej znajomości .
  pozdrawiamy
  Kasia i Wojtek

  Polubione przez 1 osoba

 4. Lidia Kostrzyńska to dusza artystki z bogatą wyobraźnią, talentem i wrażliwością.
  Miałam przyjemność pracować z Lidią na indywidualnych warsztatach witrażowych, a celem zajęć było wykonanie lampy kopułowej techniką Tiffanyego. Szkolenie było prowadzone profesjonalnie, w miłej atmosferze, co zachęca do wykonywania nawet trudnych czynności.
  Witrażem zajmuję się hobbystycznie, z Lidią zrobiłam pierwszą lampę i jestem jej wdzięczna, że skutecznie zachęciła mnie do kontynuowania mojej pasji.
  To fantastyczny nauczyciel z empatią, dużą wiedzą i doświadczeniem – polecam współpracę z Lidią Kostrzyńską.
  Z pozdrowieniami
  Teresa Adamczyk

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s