REFERENCJE

43

Do naszych klientów należą zarówno duże międzynarodowe korporacje (tj. PKO B.P., Saint-Gobain, Agora), jak i ośrodki kulturalne, uczelnie, warsztaty terapii zajęciowej, związki wyznaniowe oraz klienci indywidualni. Każdego z nich słuchamy z uwagą i proponujemy rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb.

Poniżej rekomendacje, zaświadczenia od niektórych z naszych klientów. Zapraszamy również do zostawiania rekomendacji w komentarzach 🙂

Jedna odpowiedź na “REFERENCJE”

 1. W Nowy Rok wyruszyliśmy w daleką drogę z Niemiec (1100 km), żeby spotkać się z Lidią i nauczyć się w Szklanej Pracowni podstaw witrażu w ołowiu.
  Zachwyceni byliśmy rodzinną atmosferą. Po odbyciu czterodniowego kursu czuliśmy się tak, jak byśmy wracali do rzeczywistości z całkowicie innego świata.
  Lidia posiada anielską cierpliwość do swoich uczniów i wielki dar przekazywania wiedzy praktycznej. Jej cudowne poczucie humoru oraz serdeczność przeplatana surowością wymagającego nauczyciela stanowiły fantastyczną mieszankę, która pozostawiła niezapomniane wrażenia i które chętnie chcielibyśmy co najmniej jeszcze raz powtórzyć.
  Wciągu 4 dni wykonaliśmy po jednym witrażu z niemałą ilością elementów, którymi „chwalimy się” chętnie przed znajomymi i rodziną 😉
  Lidziu, jeszcze raz serdeczne dzięki.
  Katharina i Jurgen z Recklinghausen

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s