EDUKACJA

Aktywna edukacja przez sztukę -specjalny program dla szkół i przedszkoli

Każdy z nas pamięta te nudne i przykre wkuwanie zdań z książek, nic nie znaczące terminy których wymagał nauczyciel. A później podczas studiów nagle kazywało się to przydatne i jasne i potrzebne. Dlaczego? Bo było powiązane z PRAKTYKĄ! 

Dlatego w działalności pracowni edukacja również tych najmłodszych ma swoje miejsce. Podczas pracy-zabawy ze szkłem pokazujemy różne właściwości materiałów, rozmawiamy, opisujemy zaobserwowane zjawiska. Wierzymy, że dzięki temu dzieciaki będą z większą ciekawością rozglądać się po świecie i zauważą, że czasem w prawdziwym życiu przydaje się to co usłyszą na lekcjach.


Bardzo często słyszymy obiekcje: Czy aby dzieci się nie pokaleczą, czy to bezpieczne, czy dadzą radę wykonać pracę ze szkła? Dlatego specjalnie na nasze warsztaty przygotowujemy elementy, tak aby nie miały ostrych krawędzi i oczywiście mimo to ryzyko skaleczenia się zawsze istnieje, ale jest ono mniejsze niż skaleczenie się kartką papieru! Dzięki odpowiedniej ilości instruktorów każde dziecko otrzymuje indywidualne wsparcie dostosowane do jego potrzeb, a my gwarantujemy naszą głową i doświadczeniem, że wszystkie prace zostaną ukończone :).

To jak, chcesz, żeby Twoje dzieci uczyły się aktywnie? Zapraszamy –  pobierz programy zajęć dla szkół i przedszkoli (fusing):

ART EDUKACJA –  FUSING

ART EDUKACJA – WITRAŻ